Jonathan Brandis

Jonathan Gregory Brandis

7,2
745 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Brandis

sorry, ale ja nie widzę powodu by wpadac/ w dołek w urodziny człowieka, który na własne życzenie kończy swoje życie nie wiem dokładnie, co było przyczyną jego samoistnego zabójstwa. byc/ może jego kariera nie poszła tak jakby sobie tego życzył. chciaż szkoda mi tego aktora.
CZY TYLKO JA ZAUWAŻYŁAM, ŻE NA JEGO PROFILU JEST NAPISANE ŻE ZMARŁ W 2003, A JEGO
OSTATNI FILM ZOSTAŁ NAKRĘCONY W 2005. WE WSZYSTKICH STRONACH JAKIE PRZEJRZAŁAM PISAŁO TAK SAMO A TO NIE MOŻLIWE.

użytkownik usunięty
NATI221

Jest to możliwie, ponieważ przy tytule filmu zawsze podaje się datę premiery, a nie datę produkcji. Na filmwebie w ciekawostkach są podawane dokładne daty rozpoczęcia i zakończenia prac nad filmem.

ok ale troche zastanawie mnie to że dopiero po 2 latach po śmierci brandisa ten film miał premierę

użytkownik usunięty
NATI221

Nie ma w tym nic dziwnego. Istnieją filmy, które musiały dużej poleżeć na półce, zanim ktoś się nimi zainteresował. W takiej sytuacji przyczyn może być kilka, brak zainteresowania ze strony dystrybutorów do rozpowszechniania filmu lub twórcy mieli jakieś problemy z ukończeniem filmu, możliwe, że zabrakło pieniędzy. Śmierć Brandisa też mogła pokomplikować sprawę. Poza tym data 2005 jest datą premiery DVD w USA. We Francji pojawił się w 2004.

ok

NATI221

Wiele razy sie zastanawiam co musi kierowac takim mlodym czlowiekiem, co sie musialo zdarzyc w jego zyciu zeby podjac tak dramatyczna decyzje o smierci:((( Ja nie wiem, ale wiem ze depresja to straszna choroba, dlatego nie udawajmy ze nie widzimy ze ktos ma jakies problemy. Co do samobojcow mam mieszane uczucia z jednej strony mi ich zal, z drugiej nie moge ich zrozumiec. Wiem ze depresja te sprawy ale az tak zeby sie chciec zabic? To przekracza moje pojecie. Mimo wszystko bardziej mi zal ludzi ktorzy gina w wypadkach lub ktorzy padaja ofiarą roznego rodzaju bandytow.

monia198923

Monia jak kochasz dziewczyne nad życie i przypadkowo dowiadujesz sie że wali cie w rogi to masz ochote sie zabić, gdy dowiadujesz sie że masz raka mózgu i że za kilka miechów będziesz rośliną to masz ochote sie zabić. Może cierpisz na depresje, nie możesz juz patrzeć na te fałszywe mordy które jak roboty zapindalają od rana do nocy w szufladach, masz ochotę sie zabić. Żal każdego życia które sie kończy;)

Ralph_S_

''Monia jak kochasz dziewczyne nad życie i przypadkowo dowiadujesz sie że wali cie w rogi to masz ochote sie zabić'',hmm sugerujesz że monia to lesbijka xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones