Jonathan Brandis

Jonathan Gregory Brandis

7,2
746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Brandis

widziałem go w kilku filmach najbardziej zapamietałęm z nim filmy takie jak " Ojczym , kumple , i horror o nazwie TO warto obejrzec kto niewiedział jeszcze miał naprawde talent szkoda że go niewykorzystał w dalszym życiu miał tylko 27 lat jak zginoł śmiercią samobójczą zapalmy mu swieczke [*]

użytkownik usunięty
Mathias

Pisze to w rocznice jego śmierci.12 listopada,łączcie sie znami wszyscy,zapalcie mu świeczke,gdyż był to naprawde KTOŚ,człowiek wielkiego formatu,który odszedł z tego świata i zostawił po sobie wielki spadek,nie zapomnijmy o nim by jego życie nie odeszło w zapomnienie.
(*)
Dorothy

Ja wczoraj też obchodziłam 2 rocznicę jego śmierci...Niech Bóg ma go w swojej opiece...
(*)

użytkownik usunięty
Mathias

Czy juz nikt o nim nie pamięta?Coraz rzadziej fani piszą cos na tej stronie

Mathias

ja pamietam i bede jeszcze dlugo pamietac {*}

malaMi

ja zawsze będę o Nim pamiętać......był dla mnie kimś wyjątkowym....(wiem, że nie tylko dla mnie pewnie...)
ja dopiero teraz dowiedziałam się o Jego śmierci....czuję się, jakby moję życie właśnie się skończyło......heh...szkoda słów....nie mogę pisać dalej....;(
On dla mnie będzie żył wiecznie.....

Mathias

właśnie dzisiaj się dowiedziałam..........[*]

River_Norton_is_gone

Podobno zabił się przez swoją dziewczyne która z nim zerwała-tatyane ali.
Ale to tylko plotki,lub nikt nie chce przyznać ,że to właśnie było powodem jego samobójstwa.Czytałam,że tydzień przed tą tragedią Jonathan dzwonił do swoich przyjaciół i mówił im,że czuje się strasznie i że chce popełnić samobójstwo,ale nikt mu nie pomógł,nikt nie wierzył,że to zrobi:(

Rashida

jonathan brandis nieżyje......!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

no i jakzwykle dowiaduje sie na końcu....................

to dziwne bo wyżej widze że ma odemnie zapaloną swieczkę....chyba musze zmienić hasło na fw

no coż moge dodać szkoda chłopaka................

też zapalę swieczkę........ [*]

Mathias

:*... brak słów jak mi go brakuje...Wierze że jest z nami...duszą i myślami...(*)
DLA MNIE ZAWSZE BĘDZIESZ ŻYŁ!!!!!!!!!!!!!!! I LOVE YOU!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones