Jonathan Brandis

Jonathan Gregory Brandis

7,2
743 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Brandis

Pamiętacie go jeszcze? Ciekawe co by było teraz gdyby dalej sprawdzał się jako aktor... Chciałam
odświeżyć parę tytułów filmowych z jego udziałem, niestety połowy filmów nie mogę odnaleźć
online. A szkoda, bo pamiętam, że całkiem fajnie mi się go oglądało (moja "miłość" za czasów
SeaQuestu) .

RockJuliettaDa

Właśnie się zorientowałem, że nie żyje. Wiedziałem, że taki aktor jest i gdy ostatnio obejrzałem "To" zacząłem się zastanawiać dlaczego tak dobrze rokujący aktor nie jest rozchwytywany. No i okazało się, że nie żyje.
W "To" cholernie mi przypomina Leonarda Di Caprio z "Wyspy Tajemnic", choć był jeszcze dzieciakiem. Bez wątpienia chłopak miał olbrzymi potencjał. Szkoda :(

Lukas_Art

Mam tak samo, też się dopiero zorientowałem. Moim zdaniem był świetny, zawsze się łatwo utożsamiało z postaciami które grał. Szkoda faceta.

seastian

Też dopiero się zorientowałam, właśnie oglądam Seaquest.

gwen1976

No nie chcę się powtarzać, ale właśnie chciałam sprawdzić w czym ostatnio grał... kurcze był moim idolem w Seaquest... dawne czasy...

RockJuliettaDa

Pamiętam jak się dowiedziałam o jego śmierci nie mogłam uwierzyć uwielbiałam go szczególnie jako Lukasa. To już tyle lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones