Misha Collins

Dmitri Tippens Krushnic

8,9
4 425 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Misha Collins

Na conventach jest boski i przemily. Ze wszystkich produkcji jakie widzialam zj ego udzialem najlepsza byla chyba rola Castiela w "Supernatural", pozatym nie wiem czemu czesto dostaje role zlych ludzi, mordercow. Az ciezko sie robi na sercu ze jakis psychopata moze tak swietnie wygladac :D

Doznalam lekkiego szoku kiedy przeczytalam fragment ksiazki jego zony, ze zyja w trojkacie, z ich najlepsza przyjaciolka. Sa malzenstwem od 10 lat, para od ponad 20 ale dziela swoja milosc z dodatkowa osoba? Ciekawe co na to ich syn za kilka/kilkanascie lat?

Usagi_V

Możesz podać mi tytuł tej książki? Chcę przeczytać ten fragment... ;)

Usagi_V

Już nie są w trójkącie, to trwało jakiś czas i się skończyło z tego co wiem. I nie wiem jaki to ma związek z ich synem szczerze mówiąc. Skoro sami nie przejmują się specjalnie konwenansami, to myślę, że syna wychowują na tolerancyjnego.
A co do książki to nazywa się "The Threesome Handbook". Jest to rodzaj psychologicznego przewodnika dla osób które chcą/rozważają życie w różnego rodzaju trzyosobowych związkach o tym jak taki związek ułożyć, żeby "działał" i dawał satysfakcję wszystkim. Nie bazuje ona na własnych doświadczeniach tylko raczej na cudzych, na rozmowach z ludźmi i na badaniach, chociaż wspomina też o swoim związku.

shish_kabob

już wiem, ale dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones