Misha Collins

Dmitri Tippens Krushnic

8,9
4 423 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Misha Collins

Widzialam go tylko w tym serialu, ale jest w nim cos takiego... Hmm.. Ciekawego? Spodobal mi sie jako facet i jako aktor prwie od pierwszego wejrzenia, a to nie takie proste. Na ogol do aktora i roli w jaka sie wciela trzeba przywyknac, zapoznac sie, ale nie z Misha i Cassem ;) Milosc od pierwszego wejrzenia :)

użytkownik usunięty
Martek86

masz racje w nim jest cos dziwnego :)
intryguje i to bardzo

Martek86

Jako Cas jest zajebisty uwielbiam jak mówi "I am the Angel of the Lord"...

magda100

Najlepszy tekst Castiela ;D
P.S. A to nie jest "I'm an Angel of the Lord." ?? xD Bo mi samej się myli xD

Martek86

Masz rację,jest w nim coś ciekawego. Kiedy go zobaczyłam po raz pierwszy w supernatural i kiedy nawet nie powiedział swojej kwestii od razu uznałam,że ten aktor będzie dobrze grał w tym serialu. Ma to coś w sobie.

gothic_girl69

Przyczepia wzrok na sobie. A ten prochowiec i rozluźniony krawat pasuje do niego niesamowicie. Uwielbiam Go.

Danathiel

Zgadzam się koleś ma cos w sobie szczególnie jak gra Casa cięzko o kimś takim zapomniec

Olimpia_Delacour

Fajnie, że coraz więcej ludzi (czyt. kobiet) go zauważa.

Danathiel

Gościu ma swój urok;)

Danathiel

Zgadzam się w stu procentach a jestem facetem. :D
Ten gość jest niesamowity, gra hipnotyzuje. Genialnie sprawdził się w roli Castiela. :)

zmk_

No, no! Witamy mężczyznę w tym zacnym aczkolwiek małym gronie :).

Martek86

Oj, tak. Szczególnie wtedy kiedy gra Cassa ;)

Martek86

Kiedy widzę Mishę na ekranie z innymi aktorami to nie mogę się skupić na innych i ciągle się gapię na niego. To rozprasza. Popieram koleżankę 2 posty wyżej, gościu ma urok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones