Ian McDiarmid

8,1
15 410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian McDiarmid

niż w 2005?! Nie mówiąc już o jego grze wtedy, a teraz to jak niebo a nawet nie ziemia, tylko
trochę niżej. Części 1-3 nigdy nie powinny powstać... niestety.

Dulk9

W oryginalnej trylogii jego postać była o wiele starsza niż aktor miał w rzeczywistości, natomiast w nowej trylogii przed walką z Mistrzem Windu nie potrzebował charakteryzacji.

sawickiradoslaw

Przeczytałeś dokładnie to co napisałem? xD W Powrocie Jedi był znacznie lepiej ucharakteryzowany niż w słabej Zemście Shitów, skoro mówię o charakteryzacji to chyba oczywiste, że chodzi mi o to co ma miejsce po walce z Samuelem L. Jacksonem. Twoja wypowiedź jest co najmniej nie zrozumiała i wprowadza zamęt.

Dulk9

Pochłonęła ich żądza mamony. Obvious.

Dulk9

Durne i nudne jest już to ględzenie .Może części 1-3 nie są idealne ale bardzo dobrze ,ze powstały

Dulk9

Albo dlatego, że ta jego pomarszczona twarz była dosyć świeża.

Dulk9

Może to konflikt pokoleń itp. itd. Ale ja nie znoszę części IV-VI i to o nich uważam że nie powinny powstać (wręcz domagałbym się remake'a żeby nareszcie można było obejrzeć je z przyjemnością jako kontunuację części I-III) - z mojego punktu widzenia są beznadziejne i fabularnie - po prostu nudne i prostoliniowe. Natomiast części I-III są dla mnie arcydziełem ;) Po prostu to zapewne kwestia punktu widzenia i tego kto na czym się wychował ...

barteqblicharski

Jak wyszło Mroczne Widmo miałem 10 lat i już wtedy uważałem za beznadziejne w stosunku do starych.

Dulk9

Jak wyżej - co kto lubi ...

barteqblicharski

Dziwny gust stary

Dulk9

Może dlatego, że w "Zemście Sithów" jego twarz była świeżo wypalona, dlatego wyglądało to głupio, a z wiekiem mu się zleżało.

czomo12

Możliwie.

Dulk9

Wtedy kto inny reżyserował gwiezdne wojny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones