Chris KleinI

Frederick Christophe Klein

7,0
3 893 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Klein

Szczegulnie w American Dreamz, gdy gada to wydaje mi sie jakbym wlasnie keanu słyszał

Klopsik1988

W Rollerballu przez chwilę zastanawiałam sie czy to nie jest jakiś syn keanu... moze z probówki xP

Rox15

Oglądałam "Rollerball" i widziałam podobieństwo, nie tylko w wyglądzie, ale też w grze. Zresztą podobno Reeves miał nawet zagrać tę rolę, ale ma jednak jakieś wyczucie, bo propozycję odrzucił.

Klopsik1988

zgadzam się...przed chwila widzialam jakies jego zdjecia i bylam przekonana,ze to Keanu...:)

Klopsik1988

Ja też musiałam zaraz to sprawdzić, bo aż się wierzyć nie chciało ;)

Nula

W American Dreamz? On tam w ogole nie wyglądal jak Keanu.
Teraz tak patrze na Chrisa i prawie go nie poznalam..Bo w Dolinie Czy tam Wzgórzu Światła to chyba najnormalniej wyglądał. A tu na tym zdjęciu- bosko :) ;* :P

paulazet

Mi tam przypomina Emo !!! najlepiej zmieńcie tą fotke

Klopsik1988

A nie sądzicie, że on jest identyczny jak Thomas z Pocahontas (to był ten młody co nie umiał strzelać)? Bo dla mnie wyglądają tak samo. Tyle że ten drugi jest narysowany. ;)

mia2601

Zgadzam się - podobny strasznie.

Klopsik1988

owszem strasznie podobny .
zauważyłam to również w American Dreams wyglądał tak samo jak Keanu Reeves w fimie 'spacer i chumrach'

Klopsik1988

dokładnie :)

użytkownik usunięty
Klopsik1988

nieee... nie powiedziałabym, nic a nic:D

Jest cudny :) 50%Brandona Lee i 50 % Keanu Reeveasa ;>

Klopsik1988

No Ja Myslałam Ze w "American Pie" Gra Keanu Reeveas :]
Potem Sprawdzilam Na FilmWebie...... i SZOK.....

Klopsik1988

Zgadzam się , też to zauważyłem.Bardzo podobny.

Klopsik1988

Wygląda jak Alejandro Ruiz http://www.filmweb.pl/person/Alejandro+Ruiz-124476

Klopsik1988

dla mnie przypomina mi Tom'a DeLonge'a z Blink-182

konradadam18

Keanu ma bardziej azjatycką urodę. Wygląda trochę jak azjat.

Klopsik1988

Nie widzę podobieństwa do Keanu. Mam nadzieję, iż w innych filmach wygląda inaczej tzn. w filmach, w których grał American Pie i Zostańmy przyjaciółmi wyglądał jak ,,fleja".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones