PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1465}

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
7,2 227 088
ocen
7,2 10 1 227088
5,3 25
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Zalety i wady

ocenił(a) film na 10

Pozwolę sobie wypisać zalety i wady. Oczywiście to tylko moje zdanie.
Zalety:
1. Dobry soundtrack.
2.Dobra obsada aktorska.
3. W miarę udany polski dubbing.
4.Nieszczęśliwa miłość... i ja to lubię! Ten film to nie jest jakiś romansidło: po prostu nieszczęśliwa miłość. Gdyby to było romansidło to miłość Anakina do Padme polegała by stasunkach i tylko na tym, a tutaj obie postacie starają się jakoś pohamować.
5.Dobre efekty specjalne.
6.Dobry główny antagonista, czyli Palpatine, który zresztą jest również i głównym antagonistą w paru innych częściach. Również i są dobrzy poboczni antagoniści typu np. Jango Fett.
7.Dobry scenariusz.
8. Dobry przebieg akcji.
9.Ciekawie postacie.
Neutralne:
1.Śmierć Shmi Skywalker moim zdaniem była naprawdę smutna. Z drugiej jednak strony (patrząc na starą trylogię) była jednak niestety konieczna, więc nie zaliczam ją do wad.
Wady:
1. Chwilowy przebieg akcji na Tatooine (bez urazy), ale lekko przynudza: wszystko dzieje się za szybko i gra aktorów w tym momencie (bez urazy), nie jest od razu sztuczna, ale widać że twórcy z obsadą już nie chcieli dbać o szczegóły, a trochę szkoda, bo film naprawdę świetny.
2. W polskim dubbingu niektóre cytaty są brzmią inaczej. No dobra, inaczej to zawsze będą brzmieć, nie da się zrobić tego idealne i ja to rozumiem, jednak bez urazy, ale naprawdę chwilami mocno się różną od tych oryginalnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones