PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1465}

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
7,2 227 088
ocen
7,2 10 1 227088
5,3 25
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Jak część 1. W porównaniu z dużo starszymi częściami czyli 4, 5 i 6 oraz najnowszą na chwilę obecną 7, to jakaś przekolorowana z przerysowanymi efektami historyjka. nie ma nic z klimatu starych Gwiezdnych Wojen. Porażka.
Całe szczęście, że Lucas sprzedał Disneyowi prawa do nowych części, bo 7 to już powrót do starego klimatu.

użytkownik usunięty
arowawa

Uważaj, zaraz zlecą się true fani i będą pisać swoje długie wywody o tym, jak to ty się mylisz i to 7 część jest porażką :P

ocenił(a) film na 10
arowawa

Disney zniszczył SW . TFA to ; Badziwie 2015 roku i najgorsza część , odgrzewany kotlet . I nie godny tytułu gwiezdne wojny film . Porażka to jest twój tok myślenia

ocenił(a) film na 9
arowawa

Ja też jestem fanem Gwiezdnych wojen i uważam, że Przebudzenie Mocy to gniot nad gnioty jeśli chodzi o film z uniwersum SW. To jakieś nieporozumienie, a nie kontynuacja. I co teraz? ;)

ocenił(a) film na 10
Ryloth

Nie wiem jak ty ale jako kanon sw zaliczam ; Prequele łotr 1 i starsze części sw . A tego TFA nie zaliczam wogóle do kanonu sw .Dla mnie TFA to kanon żenady i nieporozumienia

ocenił(a) film na 9
Gokussb

Dobre porównanie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones