PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1465}

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
7,2 226 940
ocen
7,2 10 1 226940
5,2 24
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Naprawdę. Bo on podobnie będzie prosił już tylko raz - kogokolwiek o cokolwiek. Mianowicie Palpatine by pomógł mu ocalić ukochaną. Potem całkowicie zmieni styl. Vader już nigdy nie będzie nikogo prosił o nic, tylko sobie brał. Bez pytania czy komuś coś pasuje i czy wyraża zgodę. Doceńcie ludzie;) bo to wyjątkowy moment.
I to jeszcze jak ładnie prosi, wszystkie Jacki z Titanica się chowają^^.

PS. A, i Star Wars to tak po prawdzie baśń, jakby kto pytał.

ocenił(a) film na 10

No ja cię cucić nie będę. Nie zasłużyłeś. :P

"MACIEREWICZ OD STAR WARS" ŚMIECHŁAM^^

użytkownik usunięty
WhiteDemon

Nie jesteś w moim guscie więc to przeżyje.

Dostawałem kosze od dziewczyn bardziej dla mnie i to w realu a jakos dałem sobie radę.

użytkownik usunięty
WhiteDemon

Odstręczająca jest twoja próżna miłosć do samej siebie.

Na przykładzie rozkładania na czynniki pierwsze obrazu, który uważasz za szczególny w jakiś sposób dla siebie przy bardzo pogardliwym tonie dla takiego podejscia innych wobec obrazow, których juz nie lubisz- twin peaks, 2049 flagowymi przykładami.

Jakbys wykazała sie empatią przekładając swoje podejsćie do tych filmów na innych to byś zyskła choć troche ludzkiej twarzy, ale ty już zawsze pozostaniesz kreacją zapatrzonej w siebie infatylnej nastolaki z przerostem ego i traktująca innych jak gówno i młyn dla swoje nadętego ja.

Do tego bawiąca sie innymi- a kysz z tym fanfikowym trikiem ku uciesze twojej próżności i chorego ego.

ocenił(a) film na 10

:*

użytkownik usunięty
WhiteDemon

A teraz zrób dziubek do zdjęcia haydena, wez dildo w kształcie vader i resztę dopowiedz sobie sama

ocenił(a) film na 10

Jak ty kapiesz od zawiści do mnie człowieku, weź się ogarnij bo naprawdę.

użytkownik usunięty
WhiteDemon

Wywołujesz we mnie totalną obojętnosć emocjonlaną.

Po prostu lubie niszczyć głupotę i jej posłanców.

ocenił(a) film na 10

Lub nie możesz znieść mojego spojrzenia na postać, bo w głębi serca i rozumu wiesz i czujesz jak bardzo jest sensowne, prawdziwe i bliskie prawdy, co Cię przeraża. :)

użytkownik usunięty
WhiteDemon

WTF.

Tak fikcyjna postać ma dla mnie ogromne znaczenie egzystencjalne, czy tam oponia o mnie jakiejs randomowej osoby z sieci , która moze wcale nie jest kobietą.

Brałaś dzis leki?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones