PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1465}

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
7,2 227 088
ocen
7,2 10 1 227088
5,3 25
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

NIESCISŁOŚĆ!!!

ocenił(a) film na 9

Owen Lars przyrodni brat Anakina i stryj Luka miał w filmie ok. 20 lat, mimo że jego matka została wyzwolona i wyszła za mąż 10 lat przed akcją przedstawioną w filmie. Zatem powinien mieć najwyżej 10 lat.

ocenił(a) film na 7
dardevon

PRZYRODNIA matka a nie biologiczna

ocenił(a) film na 9
tynarus120

przecież to ona go urodziła

ocenił(a) film na 7
dardevon

Stary Lars mógł już wcześniej mieć inną żnoe

ocenił(a) film na 9
tynarus120

ale powiedział Anakinowi, że jest jego bratem ;)

ocenił(a) film na 7
dardevon

przyrodnim

ocenił(a) film na 8
tynarus120

Cliegg miał żonę Aike z którą miał dziecko - Owena. Późnej odkupił Shmi od Watto i się z nią ożenił, więc Shmi była macochą Owena.

"Aika była pierwszą żoną Cliegga Larsa i matką Owena. Pochodziła z Ator, jednego ze światów jądra. Umarła, kiedy Owen był mały. Cliegg z synem nie mogąc sobie poradzić samemu wrócił na swój ojczysty świat - Tatooine."

"Pewnego dnia Cliegg, będąc w Mos Espie, zobaczył kobietę - Shmi Skywalker. Wykupił ją od Watto, a po jakimś czasie uwolnił i poślubił."

ocenił(a) film na 9
Alexa1694

ok dzięki za wyjaśnienie :)

Alexa1694

Teraz już wiem, jak było. Owen był więc przyszywanym bratem przyrodnim Anakina, bo Shmi zastępowała mu matkę jako macocha. Dzięki wielkie!

ocenił(a) film na 9
Micman1995

lol przez cb wróciłem do tego wątku po 4 latach xDDD

dardevon

Tego się mogłem spodziewać dodając swój komentarz :D i tak nagle się przypomina to, co zostało zapomniane w czeluściach pamięci, nie? :D

dardevon

Hej i mamy konto założone w podobnym czasie :P

Micman1995

Owen Lars nie był przyrodnim, tylko PRZYBRANYM bratem Anakina. Rodzeństwo przyrodnie to takie, które ma jednego biologicznego rodzica (np. wspólnego ojca lub wspólną matkę), a rodzeństwo przybrane to takie, które nie jest połączone więzami krwi.

ocenił(a) film na 9
RaiderRex

No wyjaśniliśmy sobie to już ponad 4 lata temu xD

RaiderRex

Dlatego napisałem "przyszywanym bratem przyrodnim Anakina", chociaż samo "przyszywanym" by w sumie wystarczyło :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones